Каміни своими руками

Якщо ви з тих, хто готовий дивитися на вогонь нескінченно довго, то ідея домашнього каміна своими руками повинна вас зацікавити. З одного боку багатьох лякає думка про відкритому вогні в будинку, з інший боку вона зачаровує і змушує задуматися.

У сфері біокамінів кутові каміни є незаперечними лідерами. Вони витончені, безпечні і економічні одночасно. Також варто відзначити, що їх популярність багато в чому обумовлена ​​компактними розмірами — адже це її далеко не остання перевага в даному випадку. Та й встановити такий камін своими руками не складе особливих труднощів.

Каміни своими руками

Якщо ви вирішили виготовити камін своими руками, то вам потрібен буде гіпсокартон, плитка, відноситься до вогнетривким, декоративний камінь, пальник, кріплення профілю, стільниця для верху і профіль. Для початку вам потрібно буде змонтувати каркас порожнини, призначений для установки пальника. Зробіть його з профілю, його кріплення і гіпсокартону. Наступним етапом стане установка в порожнині пальника біокаміна. Після цього вам залишиться тільки справити декоративну обробку отриманого дива.

Tagged with:
 
WordPress: 6.92MB | MySQL:36 | 0,509sec