Ремонт спальні в хрущовці

У цій статті докладно розглянемо, яким чином виконати ремонт спальні в хрущовці, що кімната стала затишною, сучасної і більш просторою. Через обмеженого простору деколи буває дуже складно знайти оптимальне співвідношення функціонального і естетичного вимог. Проте завжди можна знайти кілька варіантів рішення, які допоможуть звільнити простір кімнати, зробити її візуально більш об'ємною. Звичайно, спальня — це не вітальня і не їдальня, де ми проводимо набагато більше часу, доки пильнуємо. Чи важливо для людини, в якій обстановці він буде спати, адже для цього потрібна ліжко і все? Помиляєтеся. Згідно наукових досліджень, місце, в якому відпочивають і відновлюють сили, має набагато більше значення, ніж можна припустити. Якщо людина відчуває комфорт від затишної обстановки, його сон більш глибокий і спокійний. І навпаки. Висновок напрошується однозначний: до ремонту спальної кімнати підходимо з усією відповідальністю.
Почнемо з радіаторів опалення. Старі чавунні батареї «з'їдають» від 15 до 25 сантиметрів загального простору. Мало того, що власна ширина варіюється від 8-15 сантиметрів, так ще встановлені вони з рекордним відстанню від стіни. Видаляємо старі труби і радіатор. В даний час величезний вибір варіантів виконання радіаторів, виберіть такий, який буде відповідати трьом критеріям: тонкий, з високим коефіцієнтом тепловіддачі, красивий. Подивіться на фото. Ясно видно, що розмір кімнати надзвичайно малий. Однак, вона залишає приємне враження, в ній багато світла і достатньо вільного місця. І радіатор опалення, який завжди доступний огляду, органічно вписується в інтер'єр. На зміну радіатори ми звільняємо приблизно 20 сантиметрів. Враховуючи, що ширина кімнати може бути 250 сантиметрів, погодьтеся, що це немало.
ремонт спальні в хрущовці фотоТепер потрібно замінити вікно. Дерев'яні рами, виготовлені за часів екстреного будівництва, рідко відповідають вимогам теплоізоляції. Та й шуми крізь них доносяться добре. А якщо ще горе-будівельники неправильно встановили підвіконня — тепло з кімнати випаровується з рекордною швидкістю. Підвіконня в колишні часи виготовлялися з товстих дощок хвойних порід, (не завжди якісно оброблених). Ширина підвіконня від рами до краю нерідко досягає 30 сантиметрів, причому він може виступати за площину стіни на 5-15 сантиметрів. Установка двокамерного склопакета виключить всі перераховані недоліки, виключить доступ шуму і збереже тепло. Ще один маленький рада: вибираючи ширину підвіконня, зупиніться на варіанті, коли його край Не виступає за площину стіни. Це візуально полегшить вікно, особливо, коли ви будете дивитися на нього не прямо, а з боку.
Міжкімнатні двері теж змінимо. Вибираємо двері, виходячи з того, чи потрібна звукоізоляція спальні. У разі, коли вона необхідна, встановлюємо двері орного типу з глухим полотном. Якщо звукоізоляція не потрібно — дуже добре. Можна встановити розсувні двері, з великою площею скління. Вона не створює враження обмеженого простору, а матове скло робить недоступним огляд зони відпочинку з іншої кімнати (дивіться фото). Додатково, що важливо, розсувні двері не вимагає вільної зони для відкривання, меблі можна встановити практично впритул до неї. Тут можна виграти ще трохи вільного простору.
Переходимо до стін і стелі. Старий шар штукатурки обов'язково слід видалити. Мало того, що він накладений нерівно, його товщина часто набагато більше, ніж потрібно. Всі роботи з оштукатурювання стелі та стін виконуємо з нанесенням мінімальної товщини оздоблювального шару. Після просихання штукатурки, всю площу стін та стелі слід самим ретельним чином прошпаклювати, обробити наждачним папером. Підготовлена ​​до фарбування поверхня повинна бути бездоганною, ідеально рівною і гладкою. Для ремонту спальні в хрущовці потрібна висока якість виконання всіх робіт, за рахунок маленькій площі приміщення, всі огріхи будуть видні, як на долоні.
Фарбу та грунтовку для стін та стелі слід вибирати, орієнтуючись на функціональне призначення приміщення. Обраний варіант повинен бути екологічно безпечним, паропроніцаємим, пожежобезпечним. Рекомендуємо зупинитися на ідеально білому кольорі. Всім давно відомо, що для маленьких приміщень рекомендується вибирати світлі кольори, як в обробці, так і в інтер'єрі. Залишилося відремонтувати підлоги. Перш, ніж укладати ламінат, демонтуйте старе підлогове покриття до плит перекриття. Це необхідно для того, щоб виконати гідроізоляцію бетонної основи, перш, ніж буде влаштовано підстави для укладання ламінату.
Після проведення всіх перерахованих робіт, ваша спальня буде виглядати Не тільки сучасно, але і стильно. Відпочинок в такій кімнаті з нагальної потреби перетвориться на задоволення

.

Tagged with:
 
WordPress: 6.93MB | MySQL:33 | 0,354sec