Технологія укладання плитки Перед початком роботи необхідно приготувати клейовий склад, на який буде укладатися плитка. Для цього в яку-небудь ємність наливають воду і потім поступово всипають суміш для приготування клею. Розчин клею не повинен бути рідким, але і не дуже густим.
Сама технологія укладання плитки на підлогу не складна, але вимагає точності й акуратності. Починають укладати плитку рядами від дальнього кута приміщення у напрямку до дверей. Для того, щоб ряди були рівними, Не було зсуву плиток, натягається шнур по якому і вирівнюють окремі плитки. За допомогою рівня визначають точність горизонтальній поверхні плитки. Клейовий розчин наносять на поверхню плитки і розподіляють зубчастим шпателем. Плитку з нанесеним клеєм укладають на основу і за допомогою дерев'яного молоточка постукують по всій поверхні, поки плитка не встане на потрібний рівень. У тому випадку, якщо плитка виявиться нижче рівня поверхні, її необхідно буде відірвати, додати під неї розчин клею і знову укласти на місце.

Таким чином, укладання плитки проводиться по всій поверхні підлоги. Для укладання плиткиосвіти між окремими плитками рівномірних, однакових швів, які можуть бути від одного до чотирьох міліметрів, між окремими плитками вставляються спеціальні пластмасові хрестики. Шов між плитками залишають для того, щоб попередити пошкодження плитки при розширенні від зміни температури в приміщенні. Не завжди в ряду поміщається ціле кількість плитки тоді необхідно різати плитку. Обрізаний ряд плиток краще розміщувати під меблями, де він буде непомітний.
По закінченню укладання плитки ходити по такій підлозі не рекомендується до висихання розчину, так як від навантаження може статися зсув плитки. Після висихання розчину всю поверхню плитки очищають від залишків клейового складу і заповнюють шви спеціальною затирочної масою, яку підбирають відповідно до кольором плитки. Після нанесення затирочної маси для швів вся поверхня плитки протирається вологою ганчіркою або мочалкою і на цьому робота по укладанні плитки закінчується.

Tagged with:
 
WordPress: 6.92MB | MySQL:33 | 0,155sec